Nemokamas renginys alerginio rinito ir alergenų specifinės imunoterapijos mėnesiams minėti

Europos alergologų ir klinikinių imunologų akademija gegužę ir birželį skelbia alerginio rinito ir alergenų specifinės imunoterapijos mėnesiais bei skatina apie tai informuoti visuomenę.

Alergologijos centro gydytojai jungiasi prie šios iniciatyvos ir birželio 11 d. 16 val. kviečia visus, kenčiančius nuo alerginės slogos, jau besigydančius specifinės imunoterapijos metodu, ateiti į VMKL Antakalnio filialo poliklinikos salę, Antakalnio g. 124.

Renginio metu išgirsite viską apie alerginę slogą, vabzdžių įgėlimus, alergenų išvengimo būdus bei svarbiausią gydymo metodą, alergenų specifinę imunoterapiją.

Susitiksite su gydytojais alergologais/klinikiniais imunologais, galėsite pasikalbėti su jais, užduoti Jums rūpimus klausimus.

Renginio trukmė 2 val.

Maloniai laukiame!

Tel. pasiteiravimui ar .

pict

Naujienos
  • Ar įmanoma įveikti vaiko alerginę slogą? Mamos pasakojimas

    „Vos mano sūnus pradėjo lankyti darželį, taip ir pasipylė ligos. Dažniausia liga būdavo sloga. Galvodavau, kad tai peršalimo sloga, nes dažnai matydavau, kaip jis lauke be pirštinių, rankas į balą sukišęs, arba žiemą šlapiomis kojomis pareidavo. Gydytoja paaiškino, kad darželinukai labai glaudžiai bendrauja, todėl įvairiais virusais ir bakterijomis apsikeičia labai greitai ir dėl to dažnai serga. Bet sloga nesitraukė. Sulaukus penkerių, varvanti, užburkusi nosis kankindavo praktiškai visus metus: prasidėdavo rudenį, tik atšventus gimtadienį, o pavasarį dar ir ženkliai paūmėdavo. Per tą laiką sūnus sirgo ir ausų uždegimu, ir bronchitu, ir gripu. Atlikome alergijos testą ir paaiškėjo, kad mūsų vaikas alergiškas medžių ir piktžolių žiedadulkėms.

  • Alergija namų dulkėms: ar įmanoma atsikratyti visam?

    „Maždaug nuo 2,5 metų mano dukrytę dažnai pradėjo kankinti sloga. Kurį laiką laukiau, galvojau, kad išaugs. Bet dukrytei augant, „augo“ ir sloga. Iš pradžių vargino „bėganti, užgulusi“ nosis, išberdavo odą, atsirasdavo kosulys, švokštimas, gydytojai diagnozuodavo bronchitą. Ieškojome priežasties – kodėl mūsų mažoji taip dažnai serga?

Plačiau
CD8 Klinika Mama aš sergu